Motoryzacja

Z jakiego powodu opłaca się zdecydować na auto z komisu na raty?

Zakup dobrego samochodu wiąże się z dużym wydatkiem. Niewiele osób może sobie na niego pozwolić. Z tych powodów coraz popularniejsze stają się auta na raty z salonu dealerskiego. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Jak działa zakup pojazdu na raty w komisie? O czym zdecydowanie dobrze jest na ten temat wiedzieć? Dlaczego to opłaca się na to zdecydować?

Jak kupić auto z komisu na raty?

Zdecydowanie się na kupno na raty to doskonała alternatywa dla zakupu auta za gotówkę. Co więcej, na takie rozwiązanie może zdecydować się niemal każdy. Wystarczy przejść przez proces przyznania finansowania. Mnóstwo salonów prowadzi współpracę z placówkami bankowymi, dzięki czemu wszystkie formalności można dopełnić bezpośrednio u sprzedawcy.

Aby kupić pojazd, wystarczy znaleźć dobrą ofertę i wybrać konkretny model. Kolejnym krokiem jest złożenie wszelkich niezbędnych dokumentów. Dalej wystarczy już tylko otrzymać kredyt samochodowy, odebrać kartę pojazdu oraz fakturę. Zanim pojazd wyjedzie z komisu niezbędne jest jeszcze zarejestrowanie pojazdu, odebranie. Po wykupieniu ubezpieczenia można w końcu wyjechać z salonu.

Czy kupno samochodu na raty w komisie to najlepsze wyjście?

Pojazd na raty w salonie dealerskim to dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu nie ma konieczności jednorazowej płatności za auto co zwykle mocno nadwyręża budżet. Dodatkowo możliwe jest wybranie dowolnego modelu – dostępne są zarówno nowe, jak i używane samochody. Decydując się na płatność ratalną wszystkich formalności można dopełnić od razu w komisie, dzięki czemu nie ma konieczności udawania się do placówki bankowej.

Wysokiej jakości pojazd na raty – gdzie najlepiej go kupić?

Aby znaleźć wysokiej jakości samochody oraz najkorzystniejszą ofertę, powinno się wcześniej poszukać odpowiedniego salonu dealerskiego. Znacznie ułatwi on otrzymanie finansowania i dopasuje najlepszą ofertę, bez względu na zdolność kredytową – wystarczy posiadać jedynie stały dochód. Obecnie dużą popularnością cieszy się firma Prestige ubezpieczenia – auta z komisu na raty, która gwarantuje ograniczone do minimum formalności oraz czytelną umowę. Warto spojrzeć również na wieloletnią obecność w branży oraz liczbę zadowolonych klientów.

Polecane dla Ciebie