Lekcje, których nauczyłem się od moich niepowodzeń biznesowych


Kolegium to bardzo ważny czas w życiu człowieka. Może to pomóc im lepiej pracować nad potencjalnymi klientami, których szukają. Dobrze znasz ich firmę – dlaczego szacunek działa z tobą?

Dobry wybór. Hydraulika jest jednym z niewielu zawodów, na które zawsze jest zapotrzebowanie – pomimo tego, jak bardzo gospodarka się trzęsie. W Wielkiej Brytanii znajduje się ponad 22 milionów gospodarstw domowych, a większość z nich będzie potrzebować usług hydraulicznych na pewnym etapie! W rzeczywistości, jeśli kiedykolwiek próbowałeś być dobrym hydraulikiem, wiesz, że są one dość rzadkie.

Czas jest najważniejszy, nawet jeśli przychodzi do logów internetowych b2b. Twoja publiczność może być po to, aby odejść od tych ludzi, dowiedzieć się, że przedstawiłeś im wczorajsze rzeczy. Staraj się być niezwyczajny, nawet jeśli czytelnicy regularnie publikują artykuły, zamiast rozprawiać o tym, co zostało zrobione z przeszłości. Istotność jest tu również ważna. Staraj się dotrzeć, publikując odpowiednią treść, która odwołuje się do sekcji, na której chcesz zrobić wrażenie.

Na naprawdę ostatnią wskazówkę, czystość obszaru powinna być zawsze utrzymana. Istnieje przysłowie Feng Shui, które oznacza, że ​​czystość jest prawie świętością, ponieważ może aktywować i pobudzać pozytywne przepływy energii w całym pokoju. Abyś mógł całkowicie wyczyścić swoje biuro, będziesz chciał (a) świeżo udać się do swojego biura i odebrać wysłane przesyłki, które zostaną oczyszczone i wyrzucone. Możesz porządkować podłogi, powierzchnie, a nawet zmywać zasłony. Możesz także uporządkować wszystkie papiery znajdujące się na biurku i wyrzucić wszystko, co właściwe. być wyrzuconym. Jeśli masz komputer, uzyskaj go, eliminując nieużywane ikony lub umieszczając je w jednym folderze na pulpicie.

Tak więc, faktyczne wykorzystanie ceny ropy dostarczającej najbardziej oczywistych dowodów ogólnoświatowej inflacji, giełdy zwróciły uwagę na gwałtowny spadek cen ropy naftowej przez kilka dni w tym tygodniu, co daje nadzieję na przełamanie inflacji.

Po drugie, powinny być szanowane w twoim biznesie. Dostajesz pracę, jeśli wynajęty zespół telemarketingowy nie uzyska współpracy twojego własnego personelu. Jednak obrażenia, które mają kluczowe dane biurowe, które muszą być ustawione przez zespół ds. Ustalania terminów, mogą nie być w pełni konkretne. Wpłynie to na ogólną skuteczność kampanii, efektywnie kosztując więcej, niż naprawdę chcesz.

Być może, co najważniejsze, spadające wartości domów jeszcze bardziej zmniejszą wykorzystanie długu z tytułu wycofania kapitału hipotecznego. W 2006 r. Wycofanie kapitału hipotecznego obejmowało 2% PKB. Budownictwo dodało wzrost PKB o 1% do ubiegłego roku, więc znaczenie tych czynników dla zdrowia w amerykańskiej gospodarce jest fantastyczne.

Ustawa o malejącej osobowości EUR „im bardziej są one znane, tym mniej miłują.” To jest coś, z czym IEUR (TM) musi się zgodzić, ponieważ spotkałem się wiele razy w wielu firmach Wygląda na to, że popularność i sława będą miały znaczenie w głowach nawet jednego z najlepszych pomysłów, nie musisz rozumieć ich imion, ale można bezpiecznie powiedzieć, że ci ludzie byli lepszymi ludźmi, gdy byli mniejsi.

Pokaż im, w jaki sposób, aby go wypełnić, „bądź wzorem funkcyjnym z kaznodziejami, dając przykład wszystkim, ujawniasz, że wytyczne, które każdy mógł ustanowić, odnoszą się do wszystkich, a nawet do ciebie.” Pracownicy będą wiedzieć, że Ty, jego szef, możesz być osobą konsekwentną i kimś, kogo znają, na kim można polegać, gdy pracują nad znalezieniem potencjalnych klientów.