Sprzedawanie muzyki dzięki towarom w biznesie dotyczącym umysłu


Oczywiście, niech święta – wielkie oceany twojego życia ciągną się w nieskończoność. Jeśli tak, przeczytaj moje powiązanie z funkcjami dotyczącymi uczestnictwa w szkolnictwie wyższym.

Chociaż nie będzie to typowy portal sprzedaży B2B, StumbleUpon (SU) oferuje sporo lukratywnych możliwości biznesowych swojemu marketerowi, wykorzystując inteligentne podejście do swojego kręgosłupa. Podczas gdy marketerzy B2C już od dawna wiedzą i wykorzystują potknięcia, aby zaprezentować swoje produkty zachwyconej publiczności, nadszedł czas, aby marketerzy B2B obudzili się w tym najdoskonalszym, odkrywczym silniku samochodowym.

Jeśli numery rządu są poprawne, Oughout.S. jest na pewno szczęściem w porównaniu do większości reszty świata. Inflacja w Chinach, Indiach, Indonezji i Arabii Saudyjskiej wynosi ponad 8% rocznie. Rosja podaje, że inflacja wzrosła do 14%. Niektóre kraje Ameryki Południowej motywują to znacznie gorzej. Argentyńska stopa inflacji wynosi ponad 20%, Wenezuela prawie 30%. Europejski Bank Centralny szacuje, że średnia roczna globalna inflacja wzrosła o 5,5%.

Zwróć uwagę, że gospodarka jest, zatrudnienie nie jest stabilne ani nie ma solidnych możliwości biznesowych. Wszystko w świecie zawodowym spada od siebie. Nie ma żadnych gwarancji dotyczących długości kariery zawodowej. Dzisiejsze miejsca pracy to cięcia godzin, cięcia płac, wyższe ceny ubezpieczeń przy mniejszym zasięgu, zwolnienia i kto wie, co się udaje. Ludzie żyją od wypłaty do wypłaty, a także nie mają wystarczająco dużo życia. Czy ten świat będzie nadchodził, jeśli zechcesz? Lepiej się obudzimy i zainicjujemy, żeby to zrobić, bo inaczej zostaniemy zostawieni.

< / center>

Jednak w tym cyklu są tańsze. były trudności w Ough.S. i krajów europejskich, aby to osiągnąć. W rzeczywistości, w celu gry słów przeznaczonych, spowolnienie You.S. gospodarka od upadku aż do recesji, Fed musi pójść w drugą stronę, agresywnie obniżając stopy procentowe od listopada ubiegłego roku.

Wskazówka: uruchom te usługi. Chcesz, by ktoś znajdował się za telefonem i / lub dyskiem twardym. Prawdziwe interakcje międzyludzkie sprawiają, że zadanie staje się przyjemniejsze, a jednocześnie spełnia Twoje wymagania. Jesteśmy gatunkiem społecznym i jeśli ktoś zachowuje się jak indyk, idź gdzie indziej [Tweet This].

Dziel się i rozmawiaj o najlepszych praktykach – rozpowszechnianie informacji jest bardzo ważne, obecnie masz specjalne umiejętności, aby wygenerować potrzebne wyniki b2b. Dzielenie się nimi między sobą pomoże ulepszyć twoje metody.

Umiejętności obsługi klienta to techniki dotyczące traktowania innych w środowisku biznesowym. Każda praca wymaga posiadania rzeczy, których należy szukać. Odbieranie telefonu komórkowego w jakimś miejscu klienta to zwykle pierwsze wrażenie, które potencjalny klient słucha. Jeśli odbierzesz telefon z uśmiechem (choć nadal nie widzisz go, ale o wiele więcej), odbierz po dwóch dzwonkach, powtórz nazwę tej firmy i pokaż, w jaki sposób pomożemy pokazać pozytywną stronę korporacji.

Używanie tych klawiszy pomoże budować relacje. Dodanie ludzkiego dotyku ułatwia prawdziwą konwersję. Trwa ciągła rozmowa, która tworzy relacje, które kończą sprzedaż gotowych szans.